Безкоштовно знайти оголошення з оренди в Україні
Ми допоможемо знайти квартиру, будинок, готель або хостел в Україні, без посередників.
На сайті 12 457 оголошення від власників.

Інформація про проект

сайт безкоштовних оголошень нерухомостіHouse24 - всеукраїнський портал подобової оренди житла без посередників. Ми зробили сайт для людей, бажаючих здати або зняти квартиру, будинок, хостел або номер в готелі. Всі власники самостійно розміщують об'єкти подобової оренди на нашому сайті і несуть повну відповідальність за інформацію розміщену в оголошенні.

Як тут все влаштовано?

Тут Ви можете знайти оголошення від людей які хочуть здати своє житло, і забронювати обрану квартиру (будинок, номер в готелі або місце в хостелі) в різних куточках України безпосередньо від власників, зателефонувавши за прямими контактними даними. А зараз докладніше про систему...

Що б розмістити оголошення, Вам необхідно зареєструватися у системі. У вікні реєстрації потрібно вибрати хто ви: "Власник" або "Користувач".

Ви «Власник» Ви «Користувач»
Після успішної реєстрації Ви отримуєте доступ до особистого кабінету, де ви зможете: Після успішної реєстрації Ви отримуєте доступ до особистого кабінету, де ви зможете:
1. управляти своїми об'єктами (включати відключати показ у будь-який час); 1. додавати вподобані об'єкти у "Список порівняння";
2. поповнювати особистий баланс для користування платними послугами; 2. зберігати вподобані об'єкти у розділі "Обрані";
3. додавати вподобані об'єкти у "Список порівняння"; 3. спілкуватися з користувачами системи які здають житло за допомогою внутрішньої системи листування, розділ "Особисті повідомлення".
4. зберігати вподобані об'єкти у розділ "Обрані";
5. вносити інформацію про проблемних мешканців до загального "Чорного списку";
6. спілкуватися з користувачам системи які шукають житло за допомогою внутрішньої системи листування, розділ "Особисті повідомлення".

Важливо знати! Вся інформація про квартири та їх власників надана тільки для ознайомлення з метою проведення подальших операцій її власниками. На жаль, ми не можемо гарантувати порядність кожного власника, пропозиції якого розміщені у нас на сайті. Ми гарантуємо, що ми припиняємо співпрацю з власниками, на яких надійшло більше двох обгрунтованих скарг!

Якщо у вас виникли питання або зауваження, а також пропозиції щодо роботи сайту просимо звертатися за адресою електронної пошти - office@house24.com.ua

Додано в Вибрані

Увійдіть, щоб зберегти Спостережувані в свого облікового запису
Go to top