Безкоштовно знайти оголошення з оренди в Україні
Ми допоможемо знайти квартиру, будинок, готель або хостел в Україні, без посередників.
На сайті 12 457 оголошення від власників.

Правила сервісу

Дана угода ("Угода") укладається між Вами (далі "Користувач") і нами, в особі сайту House24.com.ua, (надалі «Адміністрація») і регулює всі види використання сайту подобової оренди квартир house24.com.ua (далі "Сайт"), який є нашою власністю і управляється Адміністрацією, послуг, які надає Адміністрація, за допомогою нашого Сайту і всієї інформації, яка доступна на Сайті. Моментом укладення цієї угоди вважається момент будь-якої взаємодії користувача з сайтом.

1. Загальні положення

1.1. Користувач зобов'язаний уважно ознайомитися з Угодою перед використанням Сайту. Використовуючи будь-яку частину Сайту, Користувач надає свою згоду бути зв'язаним умовами цієї Угоди з Адміністрацією. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами Угоди (повністю або частково) – просимо не використовувати і/або покинути сайт.

1.2. Інформація про квартири на Сайті надана тільки для ознайомлення. Всі угоди у відношенні квартир укладаються між Користувачами безпосередньо, без участі Адміністрації. Адміністрація не є учасниками таких угод.

1.3. Користувач не має права використовувати наш Сайт і не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати такі угоди.

1.4. Якщо закон країни проживання чи перебування Користувача забороняє використовувати Сайт з будь-яких причин, Користувач не повинен використовувати Сайт, а якщо продовжує користуватися Сайтом, то робить це на власний ризик і під власну відповідальність. При цьому всі умови цієї Угоди залишаються в силі.

1.5. Вся інформація, яку надає Користувач на сайті, повинна бути достовірною, логічною і актуальною.

1.6. Забороняється розміщувати незаконно отриману приватну та конфіденційну інформацію.

1.7. Використовувати сайту дозволено Користувачеві, який прийняв всі умови даної Угоди, та інші правила, передбачені на Сайті.

1.8. Забороняється розміщувати інформацію, що передбачає будь-який вид порнографії або торгівлю сексуального характеру, або іншу інформацію, що носить сексуальний характер.

1.9. Забороняється розміщувати інформацію, що порушує авторські права третьої сторони, патентне право, комерційну таємницю, копії сайтів або окремо взяті сторінки, зображення і тексти, розміщені в інтернеті, якщо копіювання заборонено власниками оригіналу.

1.10. Забороняється розміщувати інформацію, пов'язану з насильством, пропагандою ненависті, наклепом чи образою третіх осіб і організацій.

2. Правила розміщення інформації

2.1. Забороняється публікувати оголошення заголовними літерами, використовувати будь-які графічні символи і знаки (наприклад, кілька поспіль знаків оклику, написання слів з пробілами між б у к в а м и) для виділення оголошення в загальній масі.

2.2. Забороняється реєстрація агентів (посередників) під виглядом господаря квартир.

2.3. Забороняється публікація фотографій не належать до квартирі, а також фотографії з водяним знаком іншого ресурсу та іншими написами (телефони, сайти, логотипи і т.д.).

2.4. Оголошення без фотографій квартири не публікуються на сайті.

2.5. Вказуйте в оголошеннях те місто і район, що відповідають місцезнаходженню квартири.

2.6. Забороняється рекламувати будь-які ресурси в оголошеннях і на сайті, а також спам, шкідливі програми, які призначені для порушення, знищення програм, серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, засоби для одержання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в інтернеті, а також посилання на таку інформацію.

2.7. Забороняється розміщувати завідомо неправдиву інформацію про квартири, занижувати вартість квартири, зазначати неправдиві особисті дані.

2.8. Забороняється реєструвати безліч акаунтів однією особою. Під безліччю розуміється кількість більше одного облікового запису.

2.9. Забороняється розміщувати оголошення що не стосуються подобової оренди квартир у містах України. Наприклад: продам квартиру, продам квартиру на тривалий період не відносяться до тематики нашого сайту.

2.10. Забороняється розміщувати в рекламі кілька пропозицій об'єктів.

2.11. Забороняються скорочення в назві та описі оголошення.

2.12. Оголошення без вказаної точної адреси квартири (вулиця та номер будинку) не публікуються на сайті.

2.13. Оголошення без вказівки кількості кімнат і спальних місць не публікуються на сайті.

2.14. У полі "Контакти" дозволяється вказувати лише номери телефонів. На сайті публікуються оголошення, в яких відсутні контакти власника нерухомості.

2.15. Дозволено додавати фото. Рекомендований розмір фото 840х480 пікселів (пікселів) або кратний йому і не перевищує 5 Мегабайт.

2.16. Не рекомендується дублювати поля "Телефон" і "Ціна" у тексті опису самого оголошення. Подібні оголошення можуть бути відхилені модератором або відредаговані на його розсуд.

2.17. Оголошення, що не були схвалені модератором, автоматично видаляються з сайту через 30 днів, якщо не усунена причина відмови.

2.18. Вся інформація, яку Ви надаєте на Сайті, повинна бути достовірною, логічною і актуальною.

3. Права Адміністрації

3.1. Адміністрація має право:

3.1.1. блокувати і/або видалити Вашу реєстраційну запис (акаунт) та додану Вами інформацію в будь-який час з причин порушення умов цієї Угоди, а так само на свій розсуд, якщо ми вважаємо, що це буде в наших інтересах або в інтересах наших користувачів без попередження користувача;

3.1.2. не роз'яснювати причини видалення оголошень. Всі заходи з видалення оголошень пов'язані виключно з боротьбою за якість бази оголошень, а також дії проводяться з метою відсіву оголошень шахраїв та осіб які надають посередницькі послуги;

3.1.3. має право в односторонньому порядку змінювати вартість, види і терміни дії послуг, які надаються у рамках Сайту з попереднім повідомленням Користувачів не менш ніж за 3 (три) календарних дні.

4. Керівництво Користувача

4.1. Користувач зобов'язується:

4.1.1. прийняти всі умови даної Угоди, та інші правила, передбачені на Сайті;

4.1.2. при реєстрації надати правдиву, точну і повну інформацію про себе з питань, пропонованих у формі реєстрації та в інших формах у розділі сайту «Особистий кабінет», і підтримувати цю інформацію в актуальному стані;

4.1.3. по закінченню кожної сесії роботи з Сайтом здійснювати завершення роботи Облікового запису натисненням кнопки «Вихід»;

4.1.4 підтвердити, що несе відповідальність за всю інформацію, яку завантажує на Сайт, відправляє по електронній пошті або надає через Послуги на даному Сайті;

4.1.5. дотримуватися вимог угоди та чинного законодавства України;

4.1.6. не здійснювати дій, які впливають на нормальну роботу Сайту;

4.1.7. не використовувати Сайт і/або Послуги для вчинення будь-яких незаконних дій, які суперечать цим договором та законодавством України;

4.1.8. самостійно нести відповідальність перед третіми особами за свої дії або бездіяльності при використанні Сайту;

4.1.9. самостійно і за свій рахунок врегулювати всі претензії третіх осіб, які пов'язані з дією або бездіяльністю Користувача при використанні Сайту;

4.1.10. оплачувати Послуги відповідно з умовами угоди;

4.1.11. не проводити несанкціоновані масові розсилки листів та/або повідомлень з рекламою, використовуючи Сайт;

4.1.12. не намагатися отримати доступ до Облікового запису інших Користувачів;

4.1.13. не розміщувати на Сайті інформацію, яка може порушити права та інтереси інших Користувачів і третіх осіб.

5. Звільнення від гарантії та обмеження відповідальності

5.1. Адміністрація не дає ніяких гарантій:

5.1.1. що Послуги будуть відповідати вимогам або очікуванням Користувача;

5.1.2. що Послуги будуть надаватися безперервно, швидко, надійно, своєчасно, безпечно, без яких-небудь збоїв і без помилок;

5.1.3. що які-небудь помилки на Сайті будуть виправлені;

5.1.4. що Результати, які можуть бути отримані за допомогою використання Сайту або Послуги, будуть точними і надійними;

5.1.5. що будь-яка інформація не буде видалена.

5.2. Адміністрація не несе відповідальності за неможливість використання Послуг, що виникла внаслідок неможливості доступу Користувача на Сайт.

5.3. Адміністрація не несе відповідальності перед Користувачем за будь-які збитки, понесені Користувачем внаслідок:

5.3.1. використання Сайту;

5.3.2. неможливості використання Сайту;

5.3.3. взаємодії Користувача з Власниками нерухомості (Власники нерухомості несуть повну відповідальність за передоплату і оплату за проживання, які вони стягують з користувачів);

5.3.4. несанкціонованого використання Облікового запису Користувача;

5.3.5. заяв або поведінки будь-якої третьої особи в ході використання Сайту.

5.4. Сайт може містити посилання на інші ресурси, але не несе ніякої відповідальності за доступність таких ресурсів, їх змістовне наповнення, а також за наслідки, пов'язані з використанням інформації, отриманої з таких ресурсів.

5.5. Адміністрація залишає за собою право в будь-який час змінити або припинити роботу сайту без попередження, і Адміністрація не несе відповідальності перед Вами або будь-якою третьою стороною, у будь-якій формі, за будь-які зміни, призупинення або припинення роботи сайту.

5.6. Адміністрація не гарантує відповідність Сайту цілям і очікуванням Користувача. Адміністрація не гарантує збереження профілю користувача та розміщеної користувачем інформації.

5.7. Адміністрація не здійснює обов'язкової перевірки інформації, яка розміщується Власником/Користувачем.

6. Вартість послуг

6.1. Створення на сайті облікового запису, доступ до розділу сайту «Особистий кабінет» і публікація "Звичайного" оголошення здійснюється БЕЗКОШТОВНО (для Києва - 2 грн. / доба).

6.2. "VIP" оголошення - 2 грн. / доба.

6.3. Оголошення "На головній" - 0 грн. / доба.

7. Відповідальність сторін

7.1. Відповідальність за всю інформацію про квартири, представлених на Сайті, включаючи опис, місце розташування, фотографії і ціни, несе Власник даного об'єкта, який надав цю інформацію.

7.2. За невиконання або неналежне виконання зобов'язань по Даній угоді, Сторони несуть відповідальність, передбачену угодою і чинним законодавством України.

7.3. У разі пред'явлення стосовно Адміністрації судового позову з боку інших Користувачів або третіх осіб, пов'язаного з наданої Користувачем недостовірною інформацією, розміщенням Користувачем інформації на Сайті, Користувач зобов'язується компенсувати всі витрати Адміністрації, пов'язані з розглядом такого позову в суді.

8. Додаткові умови

8.1. Адміністрація має право вносити зміни в дану Угоду. У разі внесення в Угоду істотних змін, Адміністрація додатково повідомить Користувача про ці зміни по електронній пошті. Всі зміни Угоди набирають чинності з моменту їх публікації. Використовуючи Послуги або Сайт Користувач підтверджує згоду з новими умовами Угоди в редакції, яка діє на момент використання Користувачем послуг або Сайту.

8.2. Адміністрація не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов цієї Угоди, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення інформаційних даних та інших технічних питань.

8.3. Користувач надає Адміністрації право надсилати йому повідомлення, які містять інформацію про Сайт, послуги Адміністрації та іншу інформацію. Користувач погоджується з тим, що такі повідомлення не розглядаються Сторонами як «спам» (повідомлення, у тому числі рекламного характеру, які Користувач не бажає одержувати).

8.4. Жодна частина цього Сайту та інформації наданої на ньому не може бути використана, перетворена, переведена на іншу мову у будь-якій формі та будь-якими засобами без спеціального письмового дозволу Адміністрації Сайту.

8.5. Будь-які питання, коментарі, зауваження Користувача повинні направлятися Адміністрації за адресою електронної пошти office@house24.com.ua. Адміністрація не гарантує відповідь на запити, запитання, пропозиції та іншу інформацію, спрямовані їй будь-яким іншим способом.

Додано в Вибрані

Увійдіть, щоб зберегти Спостережувані в свого облікового запису
Go to top