Бердянськ
/ /

Списком На карті Знайдено 0

Показати ще

Квартири подобово Бердянська

Місто Бердянськ розташоване в Запорізькій області на узбережжі Азовського моря. Курортне і процвітаюче містечко, яке є одним з найбільш відвідуваних в Україні та визнано курортом державного значення.

Бердянськ - сучасне місто, з великою розвинутою інфраструктурою, сферою громадського харчування, розваг, послуг і відпочинку. З кожного куточка міста можна побачити море і, власне, цим, місто і привертає таку велику кількість туристів. До міста дістатися легко, досить сісти в поїзд і через кілька годин ви будете на місці.

Відпочинок і визначні пам'ятки міста

Квартири подобово у Бердянську Місто не тільки красиве, але і дуже привітне до гостей. Тут дуже багато парків і заповідників, зон відпочинку, лиманів, солоних озер і цілющих джерел. Основним місцем прогулянок всіх приїжджих є Приморська площа. Також, тут дуже багато культурно-освітніх центрів: музеїв, виставкових залів і будинків культури. Одним з найпопулярніших музеїв міста є «Музей історії Бердянська». Він розповість вам історію заселення міста в стародавні часи. Ще, тут знаходиться безліч цікавих та неординарних пам'ятників.

Погода в місті особливо приємна для тих, хто любить тепло. У Бердняску першенствує помірно-континентальний клімат, а зими тут м'які, досить теплі і нетривалі.

Улюбленим місцем відпочинку туристів є Бердянська коса. Її протяжність становить 23 км. На цій косі хоч і не багато розваг, зате звідусіль відкривається чудовий вид на Азовське море. Цей курорт підходить для тих, хто хоче відпочити від міської суєти.

Якщо ви приїжджаєте ненадовго чи не хочете засиджуватися на одному місці, то кращим варіантом буде зняти квартиру у Бердянську подобово. Це не тільки вигідно за ціною, але так ви зможете пожити в різних районах міста і ближче з ним познайомитися.

Житло у Бердянську

З-за великого напливу людей у місті дуже багато квартир, готелів, мотелів, пансіонів та хостелів. Квартири подобово у Бердянську зняти простіше всього. Головне - знайти або кімнату в готелі, або людину, яка буде здавати ліжко на ніч. Ви зможете орендувати житло або по телефону, або в інтернеті, попередньо прочитавши відгуки про це місце. Але в будь-якому випадку, це не складе труднощів.

В цілому, ціна буде залежати від пори року і від розташування готелю чи квартири. Також, велика увага приділяється тому, чи ви берете кімнату із зручностями. Середня вартість того, щоб зняти квартири у Бердянську подобово становить близько 300-500 гривень в сезон.

Більше Read more

Додано в Вибрані

Увійдіть, щоб зберегти Спостережувані в свого облікового запису
Go to top