Луганськ
Головна / Луганськ / Квартири подобово Луганськ

Списком На карті Знайдено 0

Показати ще

Квартири подобово Луганська

Луганськ - досить велике місто, що має статус обласного центру, тому знімання квартири на добу або більше не представляє особливих проблем. Квартири подобово у Луганську здаються їх власниками за участю ріелтора або без нього. Кожному бажаючому знайти нічліг, місце для роботи або відпочинку у приватній власності надається можливість орендувати квартиру у будь-якому районі міста.

Вартість оренди

Квартири подобово Луганськ Незважаючи на те, що зазначене місто є великим поселенням, у кожного клієнта є реальна можливість зняти квартиру у Луганську подобово недорого, причому з усіма зручностями. Мінімальна вартість оренди - 45 грн./за 24 години, однак, природно, що за таку ціну квартира або буде розташовуватися в значній віддаленості від центральної частини міста, або мати давній ремонт і мінімум зручностей. Більш комфортні пропозиції розцінюються від 100 грн./добу, що відмінно підійде людям, які хочуть зняти квартиру у Луганську подобово ненадовго. Квартири класу «Люкс» у центрі міста будуть оцінені приблизно в 250-300 грн./кожні 24 години. Вартість квартири подобово у Луганську залежить від наявності таких умов:

  1. Меблевих і сантехнічних зручностей.
  2. Наявність доступу до інтернету і можливість дивитися телевізор.
  3. Можливість використання кухонної та побутової техніки.
  4. Район, в якому розташована квартира.
  5. Дальність відстані від автобусних зупинок і торгових точок.

Умови оренди

Квартири подобово у Луганську здаються як господарями особисто, так і за допомогою ріелторських агентств. У першому випадку власник сам вирішує, кого і на скільки він може поселити в своєму житлі, у другому випадку - клієнтів шукають професійні працівники у сфері нерухомості (при зверненні до ріелторам, клієнт сплачує відсоток за їхню роботу). Умови для оренди прості, але важливі:

  • Наявність повного комплекту особистих документів з обох сторін.
  • Укладення договору, копія якого зберігається до закінчення знімання у власника квартири, орендаря та ріелтора.
  • Наявність у господаря квартири документів власності на житло.
  • Оплата проводиться в присутності працівника у сфері нерухомості, її розмір зазначається в договорі і закріплюється печаткою агентства.

Деякі власники квартир воліють не звертатися в спеціальні компанії, а здавати житло своїми зусиллями. У цьому випадку договір не укладається, його оплата здійснюється з розрахунку на чесність обох сторін.

Більше Read more

Додано в Вибрані

Увійдіть, щоб зберегти Спостережувані в свого облікового запису
Go to top