Шостка
/ /

Списком На карті Знайдено 0

Показати ще

Зняти квартири подобово у Шостці

Гостям міста Шостка або Сумського району часто потрібно місце для ночівлі. Багато людей, які проживають у населеному пункті Шостка, готові запропонувати приїжджим зняти квартиру у Шостці подобово за певну плату.

Оплата за проживання

квартира подобово Шостка Ціна за тимчасове знімання житла може змінюватись в значних межах, найчастіше – від 100 до 300 грн. за добу. Різниця в ціні залежить від кількох факторів:

  1. Кількість кімнат.
  2. Зручності та ремонт.
  3. Наявність побутової техніки.
  4. Віддаленість від центру.
  5. Віддаленість від транспортних зупинок.
  6. Наявність мережі Інтернет і телебачення.

Деякі власники квартир воліють здавати житло і погодинно, проте, в більшості випадків, господарі пропонують квартири подобово у Шостці Сумського району. Квартири статусу «Люкс» і «Преміум» оплачуються від 200 грн. за 24 години.

Умови знімання

Для того, щоб зняти квартиру у Шостці подобово, у власника нерухомості і його клієнта повинен бути відповідний набір необхідних документів:

  • Паспорт (для обох сторін).
  • Ідентифікаційний код платника податків (обох сторін).
  • Документи, що підтверджують власність квартири (з боку власника).
  • Копія договору про винаймання з зазначеною оплатою (надається обом сторонам).

Без наявності вказаних у переліку документів, орендувати житлову площу, найімовірніше, не вдасться. Виняток можуть становити окремі власники квартир, готові піти на поступки, однак, найчастіше, на такий крок наважуються лише за умови погодинного знімання – але далеко не завжди.

Віддаленість від центру

Здавані в оренду квартири подобово у Шостці в більшості своїй знаходяться недалеко від центральної частини міста: по вулицях Депутатської та Світу, або на вулиці Героїв Чорнобиля (безпосередньо в центрі міста). На вулицях їм. Леніна та на Прорізній також можна знайти хороший варіант, однак, варто обов'язково враховувати, що центральна прихильність житлоплощі робить оренду трохи дорожче. Якщо клієнту потрібна квартира класу «Люкс» чи «Преміум» в центрі, оплата за добу проживання може обійтися в суму від 200 до 400 грн. При знаходженні нерухомості трохи далі від центру, але в кроковій доступності, ціна за оренду знижується до 200-350 грн. Якщо наймачам не має значення розташування квартири і її класова приналежність, таким клієнтам цілком можливо підшукати нічліг або житло за 100-150 грн. на 24 години.

Більше Read more

Додано в Вибрані

Увійдіть, щоб зберегти Спостережувані в свого облікового запису
Go to top