Київ

Списком На карті Знайдено 0

Показати ще

Однокімнатні квартири подобово у Києві

Столиця України є самим відвідуваним містом країни, тому оренда однокімнатних квартир у Києві подобово широко затребувана серед місцевих відвідувачів та іноземних гостей. Сюди з'їжджаються на ділові зустрічі і приїжджають у відрядження, тут проходять навчання студенти і підвищують кваліфікацію спеціалісти, у Києві проводять найбільші виставки та семінари. Крім цього, місто активно відвідують туристи в цілях культурного ознайомлення з архітектурними пам'ятками, мальовничими місцями.

Найбільш актуальне питання на сьогодні - де зняти однокімнатні квартири подобово дешево у Києві - цілком вирішуване. В якості тимчасового житла можна скористатися готельними апартаментами, але їх вартість не всім по кишені.

Варіанти тимчасового проживання в столиці

Однокімнатні квартири подобово у Києві Мегаполіс з майже тримільйонною чисельністю населення є досить гостинним і має безліч варіантів тимчасового проживання:

 1. готелі;
 2. гуртожитки та хостели;
 3. знімні квартири;
 4. приватні будинки.

Будь-який варіант передбачає подобове проживання, а відрізняється вартістю оренди і рівнем комфорту. Однокімнатні квартири у Києві недорого розташовуються як в центрі, так і на околицях. Відповідно вартість варіюється в залежності від розташування: ближче до центру - дорожче, середньої віддаленості від нього - цілком бюджетні варіанти.

Умови проживання в подобових квартирах

Рівень комфорту в подобових квартирах також відрізняється в залежності від вартості, однак практично всі власники пропонують варіанти, оснащені сучасними меблями і побутовою технікою. Найбільш дешеві пропозиції широко затребувані, тому такі 1-кімнатні квартири подобово слід бронювати заздалегідь. При цьому, не варто зациклюватися на нереально низьких цінах. Як правило, це вказує на шахрайську аферу і може обернутися звичайним розлученням з грошима.

Як правило, в знімному житлі присутні:

 • меблі (з певною кількістю спальних місць);
 • побутова техніка (пральна машина, електрочайник, піч, холодильник);
 • посуд;
 • кондиціонер;
 • Wi-Fi покриття;
 • телебачення;
 • санвузол і душова кабіна.

Найчастіше власники оснащують здавані квартири додатковими побутовими приладами, такими як мікрохвильова піч або посудомийна машина. Багато хто надає послуги по прибиранню приміщення за певну плату.

Більше Read more

Додано в Вибрані

Увійдіть, щоб зберегти Спостережувані в свого облікового запису
Go to top